Biblioteka w Wąchocku

Biblioteka w Wąchocku oferuje bogaty asortyment wszystkim z Państwa, którzy poszukują różnego rodzaju literatury, począwszy od pozycji przeznaczonych dla dzieci, zaś kończąc na literaturze dla dorosłych. Nasz księgozbiór uzupełniony został o najbardziej aktualne egzemplarze, dzięki czemu mogą Państwo na bieżąco śledzić zachodzące zmiany w edycjach. Dla miłośników historii przewidujemy szereg udogodnień, w postaci świetnie skompletowanych katalogów czytelniczych, a także czytelnych wykazów bibliograficznych.

Certyfikaty i audyty ISO 9001 w ofercie Global Quality

W naszej ofercie znajdują się nie tylko nowoczesne wydania, ale również białe kruki literatury polskiej, jak i zagranicznej. Komfortowe warunki wypożyczenia, dostosowane są do nawet najbardziej wymagających z klientów, dzięki czemu mają Państwo możliwość prolongowania danych pozycji nawet przez długi okres czasu. Przyjazna obsługa biblioteczna uwzględni prośby składane bezpośrednio, jak i przekazywane za pomocą telefonu.

Przyjazny kącik czytelniczy nie tylko zachęci do lektury starszych gości, ale także nawet najmłodszych użytkowników biblioteki. Wszystkim z Państwa, którzy mierzą się z napisaniem pracy dyplomowej, polecamy nasz księgozbiór, jako bogactwo egzemplarzy naukowych. Fachowa wiedza pracowników biblioteki pomoże Państwu w doborze odpowiednich książek, zarówno w przypadku prac z zakresu nauk ścisłych, jak też tych o humanistycznym charakterze. Biblioteka w Wąchocku świadczy nie tylko komfortowe usługi z zakresu udostępniania literatury, ale także prowadzi czynną sprzedaż interesujących lektur. W promocyjnej cenie uzupełnią Państwo domową biblioteczkę, a co ważniejsze nabędą Państwo książki publikowane bezpośrednio w lokalnym środowisku wydawniczym, jak choćby pozycje dotyczące historii Wąchocka. Wraz z postępującą technologią, biblioteka prezentuje nie tylko bogaty księgozbiór tradycyjnej literatury papierniczej, ale także coraz popularniejsze audiobooki. Dzięki świetnemu wyposażeniu czytelni, mogą Państwo z powodzeniem oddać się wielogodzinnym audycjom książkowym.

Oprócz tego na wyposażeniu biblioteki znajdują się nowoczesne sprzęty komputerowe, które umożliwią zarówno zapoznanie się z katalogiem cyfrowym, jak też poszczególnymi usługami placówki. Warto dodać, że korzystając z naszej biblioteki mają Państwo możliwość dokonywania wypożyczeni międzybibliotecznych. W przypadku wyrażenia woli naszego klienta, do udostepnienia pozycji wykraczającej poza podręczny księgozbiór, nasi pracownicy skontaktują się z pokrewnymi placówki, by „sprowadzić” dla Państwa daną lekturę.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej biblioteki wszystkich z klientów, którzy pragną skorzystać z nieodpłatnego źródła internetowego. Darmowy dostęp gwarantowany jest wszystkim użytkownikom czytelni. Co więcej w naszej bibliotece mają Państwo możliwość skorzystania z ksera, którego ceny wynoszą zaledwie kilkunastu groszy za stronę.

Druk odbywa się zarówno na różnych formach papierniczych, jak i w zróżnicowanej częstotliwości – jednostronnie, bądź dwustronnie.